Mobil Yaşamda

Karavan

Özgür yaşam felsefesinin bir sonucu olan Karavan ile daha konforlu ve kaliteli bir yaşama kapı aralayabileceğinizi biliyor muydunuz? Octoopi markası olarak karavan ile seyahat etme ayrıcalıklarını yakalamak isteyen hemen herkesin beklentilerine cevap verecek çözümlerimizle sürdürülebilir alternatiflere imza atıyoruz. Türkiye’nin karavancılık konusunda elde ettiği ivme ve her geçen gün daha fazla insanın bu alana yönelmesi karavan ihtiyaçları ve kamp alanı konusundaki beklentileri ciddi boyutlara taşıyor. Octoopi olarak kalite ve konfor odaklı çözümlerimizle her bir müşterimizin beklentilerine cevap veriyoruz.

Denizde

Yat & Tekne

Yat & Tekne tatili ile şehrin karmaşasından kaçıp kurtulmak istediğinizde lüks ve konforu da yanınızda istersiniz değil mi? Gözlerden uzak ama modern ve teknolojiden maksimum anlamda faydalanabileceğiniz harika bir deneyim! Octoopi olarak Yat & Tekne ile tatil deneyimini yaşamak isteyenler için enfes seçenekler sunuyoruz. Deneyimi kusursuzlaştıracak ve ihtiyaç odaklı bir çözüme kapı aralayacak bir seçenek için yapmanız gereken sadece ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir alternatif seçmek!

Doğada

Tiny House

Minimalist yaşam felsefesi ile siz de sade ve gözlerden ırak bir yaşam mı hayal ediyorsunuz? Hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken ihtiyaç duyacağınız pek çok alternatife Octoopi avantajlarıyla ulaşabileceksiniz. Tiny House deneyiminizi iyileştirecek ve size kaliteyi hissettirecek çözümler için siz de harekete geçmek ister misiniz? Kusursuz bir deneyim ve çok daha fazlası için Octoopi!